Depo Hizmeti

Siparis verilen kutu ve kolilerin saklanmasında yaşanılabilecek sorunları ortadan kaldırmak için ürünleri kendi depomuzda bekletme imkanı sunuyoruz.

İtimat Depo, kutu ve kolilerini işletmelerinde saklamada güçlük çeken işletmeler için geliştirdiği bir saklama alanı çözümüdür.

Koli çözüm ortağı olduğumuz firmaları, yapacakları toplu siparişlerde yaşayabilecekleri saklama sorunlarında yalnız bırakmak istemiyoruz. 10 ton üzeri siparişlerde iki aya kadar ücretsiz depolama hizmeti sunuyoruz. Doğru istiflenmeyen ya da doğru koşullarda saklanmayan siparişlerinizden kaynaklanabilecek zararlardan sizi koruyoruz.

Örneğin 10.000 adet 100x80x100 cm koliye ihtiyacınız olduğunu varsayalım. Bu kolileri en iyi şekilde saklayabilmek için hem yeterli boş bir alanınız olmalı hem de bu alan deforme edici dış etkenlerden izole bir alan olmalıdır. İtimat Kutu, bu alanı kendi bünyesinde sizin için tahsis ederek kutu veya kolilerinizi saklamak için sağlıklı bir ortam sunar.

Sık Sorulan Sorular

1. Paketlenen ürünün taşıyıcı özelliği var mı?

Doğru istiflendiği takdirde istenen yere gönderebilirsiniz.

2. İstifte en altta kalan ambalaj bütün diğerlerinin ağırlığını taşıyor mu?

Mukavvanın ağırlığına göre doğru kaliteyi kullanırsanız, istifi doğru yaparsanız (örneğin birbirlerinin tam üstüne gelmesi) rahatça taşıyabilir.

3. Depolamada palet kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangi boyutlarda?

Depolama 80×120 ebatlarındaki paletlerde yapılmaktadır.

4. Palete yerleştirme şeklinizin doğruluğunu gözden geçiriyor musunuz?

Mukavvanın kalitesine ve ebadına göre bağlama ve paletleme yöntemlerimiz mevcuttur.

5. Paletteki ambalajları ne şekilde bir arada tutuyorsunuz?

Üç sırada bir ara bağlantı kullanılır.