Kariyer

İtimat Koli, 2003 yılından bu yana Bursa koli üretimi ve satış faaliyetlerine devam etmektedir. Oluklu mukavva koli ve kutu üretiminde Güney Marmara ve Bursa’ nın en çok tercih edilen önemli ambalaj markalarından biri olmayı başarmıştır. Tek ve çift oluklu mukavva koliler, triplex koliler, dijital ofset ve flekso baskılı kutu, koli üretimlerinde; otomotivden, gıdaya, tekstilden, mobilyaya, e-ticarete kadar akla gelebilecek hemen her sektörün ürünlerinde yakaladığı kaliteyi koruyarak sektörde kaliteli hizmet ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

İşe alım süreçlerinde dijitalleşiyor. İlk aşama görüşmelerde, MULAKATCOMTR (Video Mülakat) uygulaması ile değerlendirmelere başlayan İtimat Kutu İnsan Kaynakları Ekibi, bu sayede çok daha kısa sürede, çok daha fazla yeteneğe ulaşabiliyor. İnternetin olduğu her yerden katılabileceğiniz bu yöntem ile aday deneyimini daha iyi hale getirmek için çalışıyoruz.

Kaliteni Koru mottosuyla küçük, orta ya da büyük işletmelerin koli çözüm ortağı olduğumuz bu süreçte, enerjimize ve hep daha iyisini hedefleyen bakış açımıza ortak olacak ekip arkadaşı arayışımız hiç bitmemektedir.

    Adınız Soyadınız (*)
    Telefon Numaranız (*)
    E-Mail Adresiniz (*)
    Mesajınız