X

  Ölçüleri Girin
  En (*) Boy (*) Yükseklik (*)
  Kalite (*) EkonomikOrtaYüksek

  Miktar (Adet)
  Baskı
  Dosya

  Adınız Soyadınız (*)
  Telefon Numaranız (*)
  E-Mail Adresiniz (*)
  Notlar
  Skip to main content

    Neden İtimat Kutu ?

          Son yıllarda her sektörde olduğu gibi Oluklu Mukavva sektöründe de rekabet bir hayli artmıştır. Bizler İtimat Kutu ailesi olarak empati yeteneğimizi geliştirmeye özen gösteriyoruz. O halde müşteri açısından bakıldığın da onlarca koli üretimi yapan firma varken biz neden İtimat Kutu ile çalışalım sorusunun cevabını bizden başka kim müşteriye doğru şekilde aktarabilir ki ?   

         20 senedir Bursa’da koli ve ambalaj üretiminde faaliyet gösteren İtimat Kutu ‘’Kaliteni Koru’’ mottosuyla çıktığı bu yolda bir tedarikçiden ziyade müşterisine çözüm ortağı olma konusunda önemli adımlar atmıştır. Şirket merkezine müşterilerini koyan İtimat Kutu değer odaklı üretimin yanı sıra oluklu mukavva ve ambalaj ürünlerinde çekici bir imajla değer kazandırmayı kendine ilke edinmiştir.   

         Uzun seneler sonunda oluklu mukavva sektöründe oluşturduğu güven odaklı yaklaşımını kaybetmemek adına rekabette asla kalitesinden taviz vermeyen bir politika izlemektedir. Koli, kutu, oluklu mukavvada ihtiyaç duyulan bu dürüstlük ilkesi firmamızın müşteri portföyünü kısa sürede genişletmiştir. Müşteri portföyünün artmasıyla makine parkurunda yatırımlar yapan firmamız hızlı üretim ve fiyat avantajı ile ağırlıklı olarak Bursa ve ardından tüm Türkiye’deki müşterilerinin, koli, kutu ve ambalaj ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Otomotivden gıdaya , tekstilden e-ticarete hemen hemen her sektöre hitap eden İtimat Kutu geniş ürün gamıyla hizmet vermeye devam etmektedir.   

         Organizasyonlarda her departman bütünün bir parçasıdır. Departmanlar arasında kurulan sağlıklı iletişim müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde geri dönüş sağlanmasına sebep olmaktadır. Kurumsallaştıkça hantallaşan bir yapı yerine birbirini destekleyen , çözüm odaklı departmanlar kurabilen firmamız bu hızlı geri dönüşlerle rekabette önemli bir avantaj sağlamaktadır.   

        İşte neden İtimat Kutu sorusunun yalnızca birkaç cevabı. Umarım kendimi ifade edebilmişimdir. Haydi kalın sağlıcakla..