X

  Ölçüleri Girin
  En (*) Boy (*) Yükseklik (*)
  Kalite (*) EkonomikOrtaYüksek

  Miktar (Adet)
  Baskı
  Dosya

  Adınız Soyadınız (*)
  Telefon Numaranız (*)
  E-Mail Adresiniz (*)
  Notlar
  Skip to main content

  Özel Sayıda ve Ebatta Üretim

            İtimat Kutu Ailesi olarak en büyük gayretimiz, müşteri memnuniyeti kazanmak, arttırmak ve bunu korumaktır. Bu sebeple müşteri odaklı yaklaşımımız ile sektörün ihtiyaçlarını ve müşteri beklentilerini her anlamda ürünlerimize ve hizmetimize yansıtmak bizim için çok değerlidir.

            Sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesiyle müşterilerimize en iyi ve en uygun çözümü sunmaya çalışırız. Bunun için ürünlerde müşteriye özel üretim yapmaktayız. Müşterilerin isteğine veya ihtiyaçlarına bağlı olarak kullanacakları ürünler farklılık gösterebilmektedir. 

           Müşterilerimize en uygun ambalajlamayı sunmak, bunun üzerine farklı sunumlar yapmak ve müşterimizi doğru yönlendirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Talep ettiğiniz özel ebat ve sayılarda üretim yapılması mümkündür. Müşteriye göre üretim yaparken müşteriyi bekletmeden, mümkün olan en kısa süre içerisinde ürün teslimini yapmayı hedefliyoruz. Her anlamda profesyonel hizmet veren firmamız zamanı etkili yönetebilen profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. 

          Amacımız ilk önce müşteri odaklı çalışarak müşteriyi memnun edebilmek ve her daim güvenle çalışabilecekleri bir firmanın var olduğunu gösterebilmektir.   

          İster 1 adet, ister 1000 adet, ister 10.000 adet istenilen ölçüde kaliteli, dürüst, hızlı ve güvenilir olmak amacımız. Kendimizi her gün geliştirerek de devam edeceğimiz bu yolda, en iyi çözümleri üreteceğimizden emin olabilirsiniz.