Triplex Koliler

Triplex koli kalın koli, gramajlı koli,palet kolisi gibi farklı terimlerle bilinse de doğru kullanımı 3 oluktan oluşuyor olması nedeniyle triplex kolidir. Ağır sanayi için ideal bir ürün çeşididir. Yüksek taşıma kapasitesine sahiptir.

Nedir?

(Üç oluklu Koli) Triplex Koli Nedir? 


Üç kat oluklu mukavvanın bir arada kullanılarak meydana getirilen kolilere verilen genel bir isim olan, dört adet düz kartonun içerisine üç levha oluğun yerleştirilmesi sureti ile imal edilen Triplex Koli Çeşitleri sağlam yapısı ve yüksek mukavemet gücü ile genellikle sanayi sektöründe kullanılan bir ambalaj çeşididir. Triplex Oluklu Mukavva Koli olarak da adlandırılan, özellikle ürünleri ihraç edecek          firmalar tarafından tercih edilen bu ambalaj seçeneği, bilinen kolilere oranla daha ağır yüklerin indirilip kaldırılmasına ve güvenli bir şekilde nakledilmesine ortam sağlayan, yarım tona kadar olan ağırlıktaki ürünlere transfer yeteneği kazandıran ihracat kolileri, modern teknolojilerle donatılmış imalathanelerimizde İtimat Kutu garantisi ile emrinize sunulmaktadır.

Triplex koli kalın koli, gramajlı koli, palet kolisi gibi isimlendirilse de gerçek adı 3 kat olukludan meydana geldiği için triplex kolidir. Demir çelik, rulman, makina, motor gibi ağır sanayi ürünlerin taşınmasında idealdir. Kalınlığı 12 mm’ye kadar çıkabilir.

Bazı ürün grupları taşıma esnasında özel bir hassasiyet gerektirir. Eğer ürün ağırsa koliyle taşınamayacağını düşünür ve farklı taşıma yöntemleri düşünürüz. Bu yöntemler de genellikle bütçelerimizi zorlar. Birbirinden farklı tam 3 oluklu mukavvayı biraraya getirerek oluşturduğumuz ambalaj çeşidimiz Triplex Koliler taşınması hassasiyet gerektiren ağır yüklerin taşınması için idealdir.

Triplex Koliler kullanarak hassas ürünlerinizi, müşterilerinize hiç bir deformasyon oluşmadan teslim edersiniz. Triplex Koliler ağır ürünleri taşımanın ekonomik yoludur.